Fuar Hakkında

8. Uluslararası Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal ara Ürünler Fuarı: ChemShow Eurasia 2018
Kimya ile ilgili her şey mottosuyla 2006 yılında startı verilen Turkchem Eurasia'da 2018 yılında Kimyasallar, Laboratuvar ve Teknoloji başlıklarında 3 ayrı fuar düzenleniyor olacak.
ChemShow Eurasia, ChemLab Eurasia ve ChemTech Eurasia başlıkları altında gerçekleştirilecek olan Turkchem Uluslararası Kimya Sanayi Fuarları, 8-9-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nin 9-10-11. Salonları ve Ana Fuaye'de katılımcı ve ziyaretçilerini yeni konsepti kapsamında ağırlıyor olacak.

Turkchem 2018 Fuarı'nın Kimyasallar bölümünü oluşturacak olan ChemShow Eurasia Fuarı, Özel, Spesifik Kimyasallar, Genel Kimyasallar, Petrokimya ve Kimyasal Ara Ürünleri'ni üreten ve/veya tedariğini sağlayan katılımcı firmalarını Turkchem ziyaretçisi ile buluşturuyor olacak.

Rakamlarla Turkchem 2016
Açılışını Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk,  Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, BOSAD Başkan Vekili Akın Akçalı ve China Dyestuff Industry Association (Çin Boyarmaddeler Endüstrisi Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Shi Xianping'in de aralarında bulunduğu sektörün önemli temsilcilerinin yapmış olduğu Turkchem 2016 Fuarı, 25 bin m2’lik alanda 14 ülkeden 269 doğrudan katılımcı, 43 farklı ülkeden ise 714 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği yaptı.
Fuarı 3 gün boyunca 586’sı 50 farklı ülkeden gelen sektör profesyonelleri olmak üzere toplamda 11,786 kişi ziyaret etti.

Turkchem 2016; nitelikli ve profesyonel ziyaretçi portföyü ile katılımcı firmaların hem mevcut müşterilerini standlarında ağırlayarak ilişkilerini kuvvetlendirmelerine hem de ileriye yönelik temellerin atılabileceği yeni bağlantılar kurmalarına ortam sağladı.

Kimya Sektörü'nün Türkiye ve EMEA Bölgesindeki En Büyük Buluşmasını Kaçırmayın!
İki yılda bir düzenlenen ve artık Dünya’nın sayılı Kimya etkinlikleri arasında yerini alan Turkchem Uluslararası Kimya Sanayi Fuarları, 8-9-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9-10-11 ve Ana Fuaye’de katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlıyor olacak. Siz de Kimya Sektörünün Avrasya’daki en büyük buluşmasında yer almak istiyorsanız Turkchem 2018’ i kaçırmayın!